Trainers gezocht! Iets voor jou?

Wat zijn we het seizoen weer mooi gestart met elkaar! We genieten ervan om samen in groepsverband te kunnen trainen. Dit wordt mogelijk gemaakt door een groep vrijwillige trainers, die iedere week voor de leden klaar staan. Het is een leuke groep die elkaar helpt en onderling vervangt bij ziekte of afwezigheid. Om dit zo te houden kunnen we binnen het team van trainers voor zowel jeugd als volwassenen wel wat versterking gebruiken. Mocht je nu denken: dat is misschien wel iets voor mij, dan komen we graag met je in contact.

Ben je 18+ en lijkt het je leuk om in de toekomst je steentje als trainer bij te dragen dan zoeken we jou! Je krijgt de kans om dit seizoen een kijkje te nemen bij een trainingsgroep en mee te doen. Op deze manier kun je langzaam kijken of het trainerschap wat voor je is. Misschien ben je al zover en heb jij je idee├źn al klaar. Ook  dan ben je van harte welkom je. Laat het ons weten en we plannen een gesprek m.b.t. je wensen en mogelijkheden. Neem bij vragen of behoefte aan meer informatie contact op de leden van de trainingscommisie (Tim, David K, Willemien en Jolanda) of stuur een e-mail naar tc@svdronten.nl