Training Registratie Applicatie

Bij SVDronten maken we gebruik van een training registratie applicatie. Deze applicatie maakt gebruik van SPOND (www.spond.com). Hulp over de applicatie kun je hier lezen: https://get.spond.help/l/en.

LET OP: klopt de tijd niet die je krijgt bij de meldingen van Spond? Dan heb je bij je profiel de Regio/Tijdzone niet goed ingesteld. Zie hier een handleiding: https://get.spond.help/l/en/article/gsx16n4v6u-incorrect-time-zone

Je krijgt vanzelf een uitnodiging voor deelname. Je krijgt dan ook uitnodigingen om deel te nemen aan een training.

Voor de vaste trainingsblokken: op de zondagochtend, maandag-, woensdag en donderdagavonden gaan we de ingedeelde personen vooraf inboeken op de tijdblokken conform de huidige indeling. Hiervoor hoef je jezelf dus niet elke week opnieuw in te schrijven. Wat je wel moet doen, dat is jezelf aanmelden als je komt of afmelden als je niet komt. Aanmelden graag zo snel mogelijk. Je krijgt 48 uur van tevoren ook nog een herinnering als je nog niet bevestigd hebt. Afmelden graag uiterlijk 24 uur voordat de training begint, zodat jouw plek nog door iemand anders ingenomen kan worden. Daarmee geef je namelijk jouw tijdblok vervolgens vrij voor vrije inschrijving. En dat betekent dat iemand die graag extra zou willen trainen of een dag zou willen wisselen, dat tijdblok kan reserveren. Zo kunnen we de lege plekken die we regelmatig zien gaan vullen.

Voor de vrije trainingsblokken: Naast de vaste blokken hebben we op dit moment ook vrije inschrijfblokken op de vrijdagavond en de zondagmiddag. Voor deze trainingsblokken geldt: meld je aan als je wilt komen trainen. Heb je je aangemeld maar kan je toch niet komen, meld je  zo spoedig mogelijk weer af zodat wellicht iemand anders kan trainen.

Lees de handleiding hier: