Jaar Kalender

De jaar kalender, deze is leidend.
Je kunt hem ook toevoegen aan je eigen applicaties via deze link

November 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag november 1
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag november 2
donderdag november 3
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag november 4
zaterdag november 5
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag november 6
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag november 7
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag november 8
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag november 9
donderdag november 10
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag november 11
zaterdag november 12
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag november 13
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag november 14
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag november 15
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag november 16
donderdag november 17
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag november 18
zaterdag november 19
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag november 20
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag november 21
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag november 22
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag november 23
donderdag november 24
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag november 25
zaterdag november 26
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag november 27
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag november 28
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag november 29
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag november 30

Geen extra evenementen deze maand.

December 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag december 1
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag december 2
zaterdag december 3
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag december 4
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag december 5
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag december 6
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag december 7
donderdag december 8
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag december 9
zaterdag december 10
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag december 11
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag december 12
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag december 13
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag december 14
donderdag december 15
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag december 16
zaterdag december 17
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag december 18
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag december 19
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag december 20
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag december 21
donderdag december 22
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag december 23
zaterdag december 24
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag december 25
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag december 26
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag december 27
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag december 28
donderdag december 29
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag december 30
zaterdag december 31
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks

Januari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag januari 1
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag januari 2
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag januari 3
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag januari 4
donderdag januari 5
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag januari 6
zaterdag januari 7
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag januari 8
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag januari 9
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag januari 10
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag januari 11
donderdag januari 12
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag januari 13
zaterdag januari 14
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag januari 15
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag januari 16
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag januari 17
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag januari 18
donderdag januari 19
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag januari 20
zaterdag januari 21
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag januari 22
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag januari 23
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag januari 24
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag januari 25
donderdag januari 26
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag januari 27
zaterdag januari 28
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag januari 29
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag januari 30
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag januari 31
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks

Februari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag februari 1
donderdag februari 2
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag februari 3
zaterdag februari 4
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag februari 5
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag februari 6
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag februari 7
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag februari 8
donderdag februari 9
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag februari 10
zaterdag februari 11
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag februari 12
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag februari 13
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag februari 14
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag februari 15
donderdag februari 16
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag februari 17
zaterdag februari 18
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag februari 19
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag februari 20
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag februari 21
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag februari 22
donderdag februari 23
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag februari 24
zaterdag februari 25
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag februari 26
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag februari 27
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag februari 28
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks

Maart 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag maart 1
donderdag maart 2
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag maart 3
zaterdag maart 4
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag maart 5
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag maart 6
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag maart 7
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag maart 8
donderdag maart 9
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag maart 10
zaterdag maart 11
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag maart 12
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag maart 13
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag maart 14
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag maart 15
donderdag maart 16
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag maart 17
zaterdag maart 18
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag maart 19
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag maart 20
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag maart 21
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag maart 22
donderdag maart 23
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag maart 24
zaterdag maart 25
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag maart 26
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag maart 27
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag maart 28
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag maart 29
donderdag maart 30
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag maart 31

April 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag april 1
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag april 2
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag april 3
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag april 4
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag april 5
donderdag april 6
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag april 7
zaterdag april 8
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag april 9
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag april 10
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag april 11
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag april 12
donderdag april 13
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag april 14
zaterdag april 15
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag april 16
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag april 17
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag april 18
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag april 19
donderdag april 20
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag april 21
zaterdag april 22
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag april 23
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag april 24
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag april 25
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag april 26
donderdag april 27
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag april 28
zaterdag april 29
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag april 30
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks

Mei 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag mei 1
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag mei 2
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag mei 3
donderdag mei 4
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag mei 5
zaterdag mei 6
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag mei 7
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag mei 8
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag mei 9
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag mei 10
donderdag mei 11
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag mei 12
zaterdag mei 13
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag mei 14
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag mei 15
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag mei 16
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag mei 17
donderdag mei 18
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag mei 19
zaterdag mei 20
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag mei 21
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag mei 22
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag mei 23
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag mei 24
donderdag mei 25
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag mei 26
zaterdag mei 27
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag mei 28
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag mei 29
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag mei 30
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag mei 31

Juni 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag juni 1
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juni 2
zaterdag juni 3
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juni 4
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juni 5
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juni 6
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juni 7
donderdag juni 8
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juni 9
zaterdag juni 10
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juni 11
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juni 12
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juni 13
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juni 14
donderdag juni 15
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juni 16
zaterdag juni 17
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juni 18
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juni 19
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juni 20
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juni 21
donderdag juni 22
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juni 23
zaterdag juni 24
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juni 25
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juni 26
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juni 27
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juni 28
donderdag juni 29
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juni 30

Juli 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag juli 1
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juli 2
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juli 3
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juli 4
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juli 5
donderdag juli 6
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juli 7
zaterdag juli 8
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juli 9
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juli 10
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juli 11
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juli 12
donderdag juli 13
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juli 14
zaterdag juli 15
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juli 16
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juli 17
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juli 18
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juli 19
donderdag juli 20
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juli 21
zaterdag juli 22
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juli 23
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juli 24
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag juli 25
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag juli 26
donderdag juli 27
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag juli 28
zaterdag juli 29
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag juli 30
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag juli 31
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks

Augustus 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag augustus 1
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag augustus 2
donderdag augustus 3
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag augustus 4
zaterdag augustus 5
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag augustus 6
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag augustus 7
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag augustus 8
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag augustus 9
donderdag augustus 10
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag augustus 11
zaterdag augustus 12
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag augustus 13
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag augustus 14
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag augustus 15
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag augustus 16
donderdag augustus 17
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag augustus 18
zaterdag augustus 19
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag augustus 20
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag augustus 21
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag augustus 22
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag augustus 23
donderdag augustus 24
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag augustus 25
zaterdag augustus 26
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag augustus 27
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag augustus 28
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag augustus 29
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag augustus 30
donderdag augustus 31
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks

September 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
vrijdag september 1
zaterdag september 2
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag september 3
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag september 4
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag september 5
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag september 6
donderdag september 7
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag september 8
zaterdag september 9
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag september 10
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag september 11
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag september 12
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag september 13
donderdag september 14
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag september 15
zaterdag september 16
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag september 17
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag september 18
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag september 19
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag september 20
donderdag september 21
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag september 22
zaterdag september 23
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag september 24
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag september 25
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag september 26
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag september 27
donderdag september 28
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag september 29
zaterdag september 30
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks

Oktober 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag oktober 1
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag oktober 2
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag oktober 3
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag oktober 4
donderdag oktober 5
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag oktober 6
zaterdag oktober 7
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag oktober 8
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag oktober 9
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag oktober 10
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag oktober 11
donderdag oktober 12
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag oktober 13
zaterdag oktober 14
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag oktober 15
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag oktober 16
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag oktober 17
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag oktober 18
donderdag oktober 19
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag oktober 20
zaterdag oktober 21
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag oktober 22
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag oktober 23
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag oktober 24
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag oktober 25
donderdag oktober 26
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    Jeugd Basis A Training door Robin P. en Sjoerd
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis B Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    Jeugd Basis C Training door Jolanda en Willemien
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Frank
    Volwassenen Training door Frank
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag oktober 27
zaterdag oktober 28
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    Jeugd Basis B/C Training door Robin en Ron
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 09:00 – 10:00 Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    Jeugd Basis A Training door Marco, Martijn en Pepijn
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    Tieners Gevorderden Training door Johan, Femke en Mike
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:30 Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    Tieners Runners door Wim of Ian en Chiara
    10:00 – 11:30
    Herhaalt zich wekelijks
zondag oktober 29
  • 09:00 – 10:30 Volwassenen Training door Wim
    Volwassenen Training door Wim
    09:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
maandag oktober 30
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    Volwassenen Training door Alexander/ Bert/ Marc
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag oktober 31
  • 19:00 – 20:30 Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    Tieners Gevorderden Training door David v. B. en Thijs
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 Tieners Runners Training door Wim en David K.
    Tieners Runners Training door Wim en David K.
    19:00 – 20:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Volwassenen Basis Training door Jan
    Volwassenen Basis Training door Jan
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks