Uitbereiding groepsgrootte volwassenen training

Het goede nieuws is dat door de gewijzigde COVID-regels we vanaf dinsdagavond 16 maart weer in groepen van maximaal vier personen mogen trainen in plaats van de koppels van twee. Binnen de vereniging betekent dit dat we vanaf woensdag 17 maart de huidige bezetting van de trainingsblokken voor volwassenen uitbreiden van acht naar twaalf personen. Hierdoor kunnen er drie groepen van vier personen tegelijk op het terrein trainen. De huidige tweedeling van het terrein wordt aangepast naar een driedeling. Het verzoek is om voorafgaand aan de training zelf onderling af te stemmen hoe om te gaan met de wissel naar een ander deel van het terrein. De reeds eerder gecommuniceerde COVID-maatregelen blijven hierbij van toepassing. Heb je ze niet meer scherp, je vindt ze op onze website.